JILONG GAMYKLOS ORIGINALUS KL500 KL-280G V-groove Magnetiniai priedai

MOKĖJIMO

1. Mes galime priimti pinigus per "Western Union" ir T/T Alipay..geriausias būdas yra tiesioginis " interneto mokėjimo,jūs galite pasirinkti patys.Jei norite naudoti kitą mokėjimo terminais, prašome leiskite mums žinoti prieš jums užsisakyti.

2. Visą mokėjimo turi būti pateiktas per 7 dienas po to pateikti savo užsakymą, arba kad bus negaliojantys arba atšauktas sistema.

3. Įsitikinkite, kad atlikote visus išsamios informacijos, pvz., kontaktinis asmuo), adresą, pašto kodą ir telefono numerį pildant savo pirkėjo informaciją.

  • Kilmės: KN(Kilmės)
  • Modelio Numeris: KL-500 KL-280
  • Prekės Pavadinimas: jilong
  • Skaidulų Tipas: Vieną Režimas

Gaminio Apžvalga

Panašūs produktai

8 1 šviesolaidžio (FTTH) Įrankių Rinkinys MK-6S Pluošto Cleaver Regos Galios Matuoklis 12km Vaizdo Gedimų Lokatorius Susijusios

8 1 šviesolaidžio (FTTH) Įrankių Rinkinys MK-6S Pluošto Cleaver Regos Galios Matuoklis 12km Vaizdo Gedimų Lokatorius


8 1 šviesolaidžio (FTTH) Įrankių Rinkinys MK-6S Pluošto Cleaver Regos Galios Matuoklis 12km Vaizdo Gedimų Lokatorius Paketas apima 5 x IPA švaraus popieriaus 1 x VOLKS-12A/12B Optinės Galios Matuoklis 1 x 12KM Vaizdo Gedimų Lokatorius 1 x Pluoštas Cleaver FC-6S 1 x CLAUSS Optinio tinklo Skirstytuvo/Modelis: €53.62

€52.55

2000mtr optinio pluošto kabelis, 9/125um G652D 2.0 mm Simplex Singlemode-geltona pluošto patchcord ftth regos SM SX vielos 1km/roll ELINK Susijusios

2000mtr optinio pluošto kabelis, 9/125um G652D 2.0 mm Simplex Singlemode-geltona pluošto patchcord ftth regos SM SX vielos 1km/roll ELINK


Email:[email protected] Skype:e_link60 Wechat/whatapp/tel:+86-13065838003 1000mtr optinio pluošto kabelis, 9/125um 2.0 mm Simplex Singlemode-Geltona pluošto patchcord ftth regos SM SX vielos 1km/roll ELINK Simplex: Duplex: Pic Parodyti: Simplex: Duplex:

€95.33

SCUPC PLC 1X64 splitter Pluošto Optiniai Lauke FTTH PLC Splitter dėžutė su SC1X64 Plokščių waveguide tipo Optinis splitter Susijusios

SCUPC PLC 1X64 splitter Pluošto Optiniai Lauke FTTH PLC Splitter dėžutė su SC1X64 Plokščių waveguide tipo Optinis splitter


SCUPC PLC 1X64 splitter Pluošto Optiniai Lauke FTTH PLC Splitter dėžutė su SC1X64 Plokščių waveguide tipo Optinis splitter Galiu jus užtikrinti, kad mūsų produktų kokybės, siekiant užtikrinti, kad mes suteikti jums geriausias paslaugas, siekiant užtikrinti, greičiausias pristatymas,

€50.95