• FTTH šviesolaidžio Įrankių Rinkinys 14pcs FC-6S Pluošto Cleaver -70~+10dBm Optinės Galios Matuoklis 5/10/20/30km Lazerio Pen Vaizdo Gedimų Lokatorius 0
  • FTTH šviesolaidžio Įrankių Rinkinys 14pcs FC-6S Pluošto Cleaver -70~+10dBm Optinės Galios Matuoklis 5/10/20/30km Lazerio Pen Vaizdo Gedimų Lokatorius 1
  • FTTH šviesolaidžio Įrankių Rinkinys 14pcs FC-6S Pluošto Cleaver -70~+10dBm Optinės Galios Matuoklis 5/10/20/30km Lazerio Pen Vaizdo Gedimų Lokatorius 2

FTTH šviesolaidžio Įrankių Rinkinys 14pcs FC-6S Pluošto Cleaver -70~+10dBm Optinės Galios Matuoklis 5/10/20/30km Lazerio Pen Vaizdo Gedimų Lokatorius

€23.82
  • Kitą dieną pristatymas
  • Aukščiausios kokybės
-
+

FTTH šviesolaidžio Įrankių Rinkinys 14pcs FC-6S Pluošto Cleaver -70~+10dBm Optinės Galios Matuoklis 5/10/20/30km Lazerio Pen Vaizdo Gedimų Lokatorius

FTTH Įrankių Rinkiniai Priedų Sąrašas 1pc Krepšys visą rinkiniai 1pc Optinės Galios Matuoklis -70~+10dBm 1pc SC jungtis, skirta perduoti elektros energijos skaitiklis 1pc Saugomų Krepšys Locator 1pc Vaizdo Gedimų Lokatorius 5/10/20/30km už neprivaloma 1pc Pluošto Cleaver MK 6 1pc Krepšys cleaver 1pc CFS-2 Optinio Pluošto Kabelis, Valikliai 1pc FTTH Lašas Kabelis, Valikliai 1pc Alkoholio Butelis 1pc Fiksuoto ilgio geležinkelių 3pcs Mažas Allen Raktas

Informacija nuotrauką

  • Skaidulų Tipas: Vieną Režimas
  • Modelio Numeris: TK-100
  • Elemento Ilgio: 2.5m
  • Prekės Pavadinimas: LNKWELL
  • Sertifikavimo: NĖRA
  • Kilmės: KN(Kilmės)
  • Jungties Tipas: Hibridas

Redfox357
2020-09-26
5/5
Excellent tool set for not much cost I'm happy, the order came very quickly. I am satisfied with the lot. 
Gangsta666
2020-12-28
5/5
So surprise. The kit has include all products I need. Has recommended to my colleagues.
Mrsritc33
2020-12-28
5/5
Totally same as the descirption, all comes to me.

Gaminio Apžvalga

Panašūs produktai

10pc Optinio Pluošto Greitai, SC Jungtis GREITA jungtis fibra optica sc FTTH SM SC greita jungtis SC Srityje Asamblėja Susijusios

10pc Optinio Pluošto Greitai, SC Jungtis GREITA jungtis fibra optica sc FTTH SM SC greita jungtis SC Srityje Asamblėja


PK APC Greita Jungtis (Embedded Jungtis FTTH Įrankis Šalto Pluošto Greitai, SC Jungtis Optinio tinklo Jungtis 1. FTTH projektas tinkami naudoti 2. Lauko įdiegti 3. Įdėkite nuostolis mažesnis kaip 0,5 dB 4. Metalo V-formos ertmę gerai dirbti aukštos ir žemos temperatūros 5.

€7.40

10pc 5m SC APC Patchcord LC optinis kabelis Patch cord 2.0 mm PVC G657 Pluošto Jumper SM FTTH šviesolaidžio Kabelio SC fibra optica Susijusios

10pc 5m SC APC Patchcord LC optinis kabelis Patch cord 2.0 mm PVC G657 Pluošto Jumper SM FTTH šviesolaidžio Kabelio SC fibra optica


PK APC LC APC Optinio Pluošto Patchcord 2.0 mm PVC G657A Simplex Pluošto Kabelis Tai 9/125 OS2 vienos rūšies optinio pluošto kabelis idealiai tinka prisijungimas 1G/10G/40G/100G, Ethernet jungtys.Jis gali gabenti duomenis iki 10km prie 1310nm, arba iki 40km prie 1550nm Už didmeninę

€15.61